O firmie

CZYM JEST NDT?

 

NDT powstało jako odpowiedź na potrzeby firm, które rezygnowały ze zmian ze względu na złe doświadczenia własne i innych oraz brak czasu.

 

NDT to pierwsza firma, która kieruje swoją ofertę nie tylko do dużych przedsiębiorstw, ale także do segmentu firm małych i średnich, a dodatkowo zajmuje się także klientami indywidualnymi.

 

JAK DZIAŁA NDT?

 

NDT nie jest kolejnym operatorem telekomunikacyjnym! Nie proponujemy rozwiązań jednej firmy, a wyszukujemy najlepszej oferty (czyli najlepiej dopasowanej do Twoich potrzeb) wśród wszystkich dostępnych na rynku

 

NDT doradza kompleksowo jak naprawdę uzyskać optymalne koszty połączeń i komfort użytkowania. Proponujemy zupełnie inny układ – jesteśmy po Twojej stronie! Zależy nam na uzyskaniu przez Ciebie jak największych oszczędności, ponieważ od tego uzależnione jest nasze wynagrodzenie. NDT zajmie się Twoją telekomunikacją  profesjonalnie  przez co oszczędności będą znacznie wyższe. NDT spogląda na telekomunikację w całości: na telefony stacjonarne i komórkowe, a także Internet.